بعد از هر خرید 10 درصد مبلغ خریدتون رو از ما هدیه می گیرید.
بعد از هر خرید 10 درصد مبلغ خریدتون رو از ما هدیه می گیرید.
خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۹ آبان

 

خدمات پس از فروش چرم درگاهی

در این متن، با مشورت و همکاری متخصصین حوزه چرم و با هدف افزایش ماندگاری، نحوه مراقبت و استفاده صحیح از محصولات چرمی به صورت مختصر گردآوری شده است.

لازم به ذکر است جهت دریافت اطلاعات بیشتر و پیگیری موارد خاص میتوانید از طریق صفحات مجازی درگاهی و یا شماره تماس 03137867880 با مشاوران و متخصصان ما در ارتباط باشید.

 

گارانتی

* برای تمیز کردن محصولات چرمی، از شستشوی آن به صورت جدی خودداری نمایید.

بعضی از افراد به جهت تمیز کردن کفش و کیف چرمی خود اقدام به شستشو آن با ماشین لباسشویی می کنند که این کار باعث آسیب به رویه چرم، آستر و تکسون داخل کفش خواهد شد و همچنین شستشو باعث تغییر حالت ظاهری کالای چرمی شما میشود.

 

* محصولات چرم درگاهی، چرم های پولیشی هستند که با توجه به عدم استفاده لاک بر روی آنها، در پیست برف یا مکان هایی که ممکن است رطوبت زیادی به کفش و دیگر وسایل شما برسد، آسیب های جبران ناپذیری خواهند دید. لطفا قبل از خرید حتما به این نکته توجه فرمایید.

 

* در صورتیکه کالای چرمی شما در اثر بارندگی مرطوب شد، زير نور مستقیم خورشيد و يا حرارت مستقیم دیگری قرار ندهید، اين کار باعث خشک شدن بافت چرم و ترک خوردن آن خواهد شد. شما میتوانید وسایل چرمی خود را در فضای منزل بصورت کاملا طبیعی خشک کنید.

 

* کیف و کفش چرم را در محیط هایی که در معرض آب گرم، بخار آب، روغن (خوراکی و صنعتی) یا سایر مواد شیمیایی قرار میگیرد، استفاده نکنید.

 

* جهت تمیز کردن و نگهداری محصولات چرمی، واکس های پیشنهادی فروشندگان درگاهی را تهیه و استفاده نمایید .

 

* برای حفظ هرچه بهتر فرم کفش، از قالب های نگهدارنده استفاده فرمایید.

 

* هنگام استفاده از عطر، اسپری، استون، الکل، ضد عفونی کننده ها یا سایر محلول های شیمیایی مراقبت لازم را از محصولات چرمی انجام دهید زیرا پاشش موارد ذکر شده روی این محصولات، می تواند باعث تغییر رنگ چرم و یا آسیب به فرم ظاهری آن بشود .

 

*  استفاده از مواد شیمیایی و گیاهی در فرآیند تهیه چرم مورد استفاده در ساخت کفش و اسیدی بودن عرق پا، ممکن است باعث تیره شدن جوراب های رنگ روشن شود، بنابر این در این موارد تنها راه حل استفاده از جوراب رنگ تیره می باشد .

 

* چرم های رنگ روشن به خصوص رنگ سفید نیاز به مراقبت بیشتری دارند، در نگهداری از آنها دقت نظر بیشتری به عمل آورید. همچنین برای مراقبت از چرم های سفید حتما واکس سفید به همراه کفش خود تهیه فرمایید.

 

* کالاهای تهیه شده از چرم ورنی، جیر و اشبالت به دلیل ماهیت رنگرزی، امکان پرداخت مجدد را ندارند لذا در نگهداری آنها دقت کافی را به عمل آورید .

 

* خراشیدگی و سائیدگی کیف و کفش در اثر استفاده نامطلوب مانند کشیده شدن مکرر کیف روی سطوح، برخورد اجسام سخت وتیز با کیف و کفش یا استفاده در محیطهای نامناسب مثل محیطهای ساختمانی، کارگاهی(مانند آشپزخانه های رستوران، تعمیرگاه ها) و مواردی ازین قبیل که نشان دهنده استفاده نادرست از محصولات چرمی است، شامل گارانتی  نخواهد بود.

 

* هنگام پوشيدن و درآوردن کفش های بندی، حتماً بند کفش باز شود و کفش را با فشار پاي مخالف از پای خود خارج نکنید، زيرا باعث کنده شدن زيره، خرد شدن پشت کفش و پاره شدن چرم آن مي گردد که در اين صورت فروشگاه مسئوليتي در قبال این آسیب ها نخواهد داشت .

 

* هنگام پوشیدن کفش، برای جلوگیری از آسیب به پشت و پاشنه کفش و همچنین سهولت در استفاده، از پاشنه کش استفاده نمایید.

 

* لطفا با توجه به تنوع قالب های کفش و همچنین با توجه به فرم پای خود، در انتخاب قالب و سایز مناسب خود دقت فرمائید.

 

* کفش های چرمی تحت تاثیر فرم پا و مدل راه رفتن، تغییر شکل میدهند بنابراین تغییر فرم کفش در اثر استفاده شامل گارانتی نخواهد شد.

 

* صدا دادن برخی زیره ها در اثر اصطکاک با برخی کفپوش ها بخاطر نوع مواد اولیه بکار رفته در آن، اجتناب ناپذیر است و این مورد شامل گارانتی نمیشود .

 

* مشکل بوی نامطبوع در محصولات چرمی، معمولا وجود ندارد. اما در برخی موارد بسته به شرایط تعرق و وضعیت اسیدی عرق پا در افراد مختلف، ممکن است با بوی نامطبوع پا مواجه شوید که این مورد تا حد بسیار زیادی با تعویض کفی یا استفاده از جوراب نخی، مرتفع میشود .

 

* اکثر کفی های داخل کفش های درگاهی، قابل تعویض می باشند، چنانچه پس از مدتی (حدود 6 ماه بسته به میزان استفاده و شرایط فیزیکی مصرف کننده) بخاطر از دست دادن فرم، راحتی و یا بوی نامطبوع، نیاز به تعویض باشد، میتوانید کفی جدید تهیه و استفاده نمایید .

 

* برای کفش های چرمی رنگ روشن امکان تغییر رنگ به مشکی وجود دارد. انجام اینکار با پرداخت هزینه، توسط چرم درگاهی انجام خواهد شد.

 

* کلیه محصولات در صورت عدم استفاده، با ارائه فاکتور فروش تا یک هفته قابل تعویض می باشند .

 

* کلیه محصولات درگاهی شامل شش ماه ضمانت تعمیر رایگان هستند و همچنین پس از پایان مدت ضمانت تعمیرات با اخذ هزینه مربوطه انجام خواهد شد .

گارانتی درگاهی به مدت شش ماه از تاریخ صدور فاکتور خواهد بود و فقط با نحوه استفاده اصولی از محصول و با رعایت نکات ذکر شده، معتبر می باشد .

 

هرگونه تعمیر یا سرویس متفرقه (خارج از مجموعه درگاهی)، موجب ابطال ضمانت نامه خواهد شد.

 

موارد شامل گارانتی:

  1. شکسته شدن زیره کفش
  2. پارگی رویه چرمی کفش از ناحیه ای که کفش خم و راست میشود.
  3. باز شدن چسب یا دوخت رویه
  4. پارگی آستر کیف
  5. پارگی کش کفش
  6. خرابی زیپ کیف یا کفش
  7. شکستن یا جدا شدن یراق آلات کیف یا کفش

 

 

 

مقالات مرتبط

headphones