بعد از هر خرید 10 درصد مبلغ خریدتون رو از ما هدیه می گیرید.
بعد از هر خرید 10 درصد مبلغ خریدتون رو از ما هدیه می گیرید.
خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۹ آبان

خدمات پس از فروش

با سپاس از حسن انتخاب شما مشتری عزیز ؛

فروشگاه کفش درگاهی ، با هدف کاهش مشکلات استفاده از محصولات چرمی ، با کمک پرسنل مجرب خود ، مطالبی را آماده نموده است ، که در ادامه مطالعه می نمایید .

شما سوالات خود در رابطه با مطالب مطرح شده و یا سایر مسائل را میتوانید از طریق سایت ، صفحه اینستاگرام ، تلفنی (مراجعه به هایلایت آدرس شعب در صفحه اینستاگرام) یا واتساپ (09120283414) ، مطرح و پاسخ لازم را دریافت نمایید .

گارانتی

* برای تمیز کردن محصولات چرمی خود ، اکیدا از شستن آنها خودداری نمایید. بعضی از افراد جهت تمیز کردن کفش خود اقدام به شستشو با ماشین لباسشویی میکنند ، لطفا از ماشین لباسشویی جهت شستن  کفش چرم ، ننمایید. چون این کار باعث آسیب رساندن به رویه چرم و آستر و همچنین تکسون داخل کفش ، خواهد شد و براثر شستن، کفش حالت خود را از دست خواهد داد .

* محصولات چرم درگاهی، چرم های پولیشی هستند که لاک بر روی آن ها استفاده نشده است بنا بر این محصولات ما در پیست برف یا مکان هایی که ممکن است رطوبت زیادی به کفش و دیگر لباس های شما برساند ، آسیب های جبران ناپذیری خواهند دید . لطفا قبل از خرید حتما به این نکته توجه کنید .

* در صورتیکه کفش در اثر بارندگی مرطوب شد ، زير نور مستقیم  خورشيد و يا حرارت مستقیم دیگری قرار ندهید ، اين کار باعث خشک شدن بافت چرم و ترک خوردن آن  شده . شما میتوانید کفش های خود را در فضای منزل بصورت کاملا طبیعی خشک کنید .

* کفشهای چرمی را در محیطهایی که در معرض آب گرم یا بخار آب یا روغن (خوراکی و صنعتی) یا سایر مواد شیمیایی ، قرار میگیرد ، استفاده نکنید.

* جهت تمیز کردن و نگهداری محصولات چرمی خریداری شده ، واکس های پیشنهادی فروشندگان درگاهی را تهیه و استفاده نمایید .

* برای حفظ هرچه بیشتر فرم کفش ، از قالب های نگهدارنده ، استفاده کنید.

* هنگام استفاده از عطر ، اسپری ،استون ، الکل ، ضد عفونی کننده ها یا سایر محلول های شیمیایی ، مراقبت لازم را از محصولات چرمی بنمایید.چون پاشش موارد ذکر شده روی محصولات چرمی ،می تواند باعث تغییر رنگ چرم و یا آسیب به فرم ظاهری آن شود .

* به علت استفاده از مواد شیمیایی و گیاهی در چرم طبیعی به کار رفته در کفش ، اسیدی بودن عرق پا، ممکن است ، باعث تیره کردن جوراب های رنگ روشن شود.بنابر این ، در این موارد تنها راه ممکن ، استفاده از جوراب رنگ تیره می باشد .

* چرم های رنگ روشن مخصوصا رنگ سفید نیاز به مراقبت بیشتری دارند.بنابراین در نگهداری آنها ، دقت نظر بیشتری بعمل آورید . همچنین برای مراقبت از چرم های سفید حتما واکس سفید به همراه کفش خود تهیه کنید .

* کالاهای تهیه شده از چرم ورنی ، جیر و اشبالت ، به دلیل ماهیت رنگرزی ، امکان پرداخت مجدد را ندارند.لطفا در نگهداری آنها دقت کافی را بعمل آورید .

* خراشیدگی و سائیدگی کیف و کفش در اثر استفاده نامطلوب مانند کشیده شدن مکرر کیف روی سطوح ، برخورد اجسام سخت وتیز با کیف و کفش یا استفاده نا مطلوب از کفش در محیطهای نامناسب مثل محیطهای ساختمانی ، کارگاهی ( مانند آشپزخانه های رستوران ، تعمیر گاه ها ) و مواردی ازین قبیل که نشان دهنده ، استفاده نادرست از محصولات چرمی است، شامل گارانتی نمیشود .

* در کفش هاي بندي حتماً بايد توجه داشت، که هنگام پوشيدن و درآوردن کفش حتماً بند آن باز شده و کفش با فشار پاي مخالف از پا خارج نشود، زيرا باعث کنده شدن زيره و خرد شدن پشت کفش و پاره شدن چرم آن مي گردد .که در اين صورت فروشگاه ، هيچ گونه مسئوليتي نسبت به آن نخواهد داشت .

* هنگام پوشیدن کفش، از پاشنه کش استفاده نمایید.چون از آسیب رساندن به قسمت پاشنه کفش ، جلوگیری خواهد کرد .

* لطفا با توجه به تنوع قالب های کفش ، در انتخاب قالب و سایز مناسب پای خود ، دقت فرمائید.کفش درگاهی هیچگونه مسئولیتی  در قبال انتخاب نامناسب شما ندارد .

* تغییر فرم کفش در اثر استفاده از آن ، شامل گارانتی نمیشود.کفش های چرمی تحت تاثیرفرم پا و فرم راه رفتن ، تغییر شکل میدهند .

* صدا دادن برخی زیره ها در اثر اصطکاک با برخی کفپوش ها ، بخاطر نوع مواد اولیه بکار رفته در آن ، اجتناب ناپذیر است و این مورد شامل گارانتی نمیشود .

* مشکل بوی نامطبوع در محصولات چرمی ، معمولا وجود ندارد.در برخی موارد بسته به شرایط تعرق و وضعیت اسیدی عرق پا در افراد مختلف ، ممکن است ، با مورد بوی نامطبوع برخورد کنید.این مورد تا حد بسیار زیادی با تعویض کفی یا استفاده از جوراب نخی ، مرتفع میشود .

* اکثر کفی های داخل کفش های درگاهی ، قابل تعویض می باشند.چنانچه بعد از مدتی (حدود 6 ماه بسته به شرایط فیزیکی و جسمانی افراد) بخاطر از دست دادن فرم آن یا بوی نامطبوع ، نیاز به تعویض آن باشد ، میتوانید ، کفی های جدیدی تهیه و استفاده نمایید .

* برای کفش های چرمی رنگ روشن (غیر از مشکی) ، امکان تغییر رنگ به مشکی وجود دارد.انجام اینکار با پرداخت هزینه مربوطه توسط کفش درگاهی انجام خواهد شد.

* کلیه محصولات درگاهی ، در صورت عدم استفاده فقط با ارائه فاکتور فروش ، تا یک هفته قابل تعویض کردن می باشد .

* کلیه محصولات درگاهی شامل شش ماه ضمانت تعمیر رایگان می باشند. همچنین در شش ماه دوم تعمیرات با اخذ هزینه مربوطه انجام خواهد شد .

 

گارانتی کفش به مدت شش ماه از تاریخ صدور فاکتور خواهد بود .

گارانتی کفش فقط با نحوه استفاده اصولی از محصول ، معتبر می باشد .

هرگونه تعمیر یا سرویس در مدت ضمانت ، باید توسط کفش درگاهی صورت گیرد .در غیر اینصورت ، هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی نخواهیم داشت :

موارد زیر شامل گارانتی خواهد بود :

1- شکسته شدن زیره کفش .

2- پارگی رویه چرمی کفش ، از ناحیه ای که کفش خم و راست میشود .

3- باز شدن دوخت رویه .

4- باز شدن چسب یا دوخت رویه .

5- پارگی آستر کیف .

6- خرابی زیپ کیف یا کفش.

7- شکستن یا جدا شدن یراق آلات کیف یا کفش .

8- پارگی کش کفش .

 

*لطفاً قبل از ارسال کفش براي تعميرات، آن را کاملاً تميز نمائيد**

 

 

مقالات مرتبط

headphones