ارتباط کفش ها با شخصیت انسان

ارتباط کفش ها با شخصیت انسان

۱۴۰۱ شنبه ۷ خرداد

ارتباط کفش ها با شخصیت انسان

فرقی نمیکند برون گرا باشید یا درون گرا، احساساتی باشید یا منطقی، هنری باشید یا فنی . کفش های شما همه چیز را راجع به شما میگویند .

تا همین چند سال پیش کفش ها جز اکسسوری های پوشیدنی به حساب می آمدند و به عنوان یک آیتم مستقل شناخته نمی شدند اما با گذشت زمان کیف و کفش ها از اهمیت زیادی برخوردار شدند و به عنوان آیتم هایی مستقل در دنیای فشن مطرح شدند .

فرض کنید برای اولین بار قرار است کسی را ملاقات کنید . شاید دومین یا سومین مسئله ای که به آن توجه میکنید کفش ها باشد بنابراین کفش ها از اهمیت زیادی برخوردارند .

مطابق با بعضی تحقیقات انجام شده بیشتر افرادی که کفش های همیشه تمیز و مرتبی دارند به شدت نیاز به تایید دیگران دارند و از طرد شدن توسط انسان ها حس خوبی نمیگیرند اما برعکس کسانی که راحت و بی دغدغه کفش های کمی خاکی شده خود را می پوشند انسان های رها تری هستند و از قضاوت دیگران نمی ترسند .

خانم هایی که همیشه کفش پاشنه بلند می پوشند ممکن است شما را به اشتباه بندازند . ممکن است فکر کنید راحتی را فدای زیبایی کرده اند اما این گونه نیست . بیشتر خانم ها کفش های پاشنه بلند را به دلیل حس قدرتی که به آن ها میبخشد انتخاب میکنند و با پوشیدن کفش های پاشنه بلند با جادوی قدرت زنانگی، روز خود را سپری میکنند. اگر به کفش هایی نیاز دارید که در عین راحتی به شما حس زنانگی و اعتماد به نفس دهد از کفش زنانه کد 12010349 غافل نشوید .

اگر برای جلسات کاری مهم ، کفش هارا نادیده میگیرید و فکر میکنید که تاثیری بر شناخت دیگران از شما ندارد کاملا در اشتباه هستید و مثلا اگر با کفش های کتانی روزمره خود به یک جلسه کاری مهم بروید این تاثیر را بر مخاطب میگذارید که برای آن جلسه و وقت دیگران ارزشی قائل نبوده اید . برای جلسات کاری مهم خود کد 11010265 را انتخاب کنید . این کفش از همان ابتدا حرفه ای بودن شما را به رخ همگان میکشد .

 

مقالات مرتبط

headphones