تاریخچه کفش کالج

تاریخچه کفش کالج

۱۴۰۱ سه شنبه ۱۰ خرداد

تاریخچه کفش کالج

شاید بار ها برایتان سؤال شده باشد که مدل کفش هایی که میپوشید از کجا و چگونه به وجود آمده اند ؟ در این مطلب قصد داریم شما را با ایده اولیه تولید لوفر ها ، زادگاه آن ها و موارد جالب دیگری آشنا کنیم پس تا آخر این مطلب همراه ما باشید .

اگر شما فکر میکنید که کالج ها همیشه جز کفش های ظریف و گران قیمت بوده اند کاملا در اشتباه هستید . شاید امروزه کالج ها را برای مهمانی ها ، موقعیت های مهم و یا کنار ساحل استفاده کنیم اما باید بدانیم که آنها در اصل کفش های کاربردی ای بوده اند .

اولین لوفر توسط سرخ پوستان آمریکای شمالی از پوست یک تکه آهو ساخته شده است . ملوانان و ماهی گیران نروژی از این کفش ها ایده گرفتند و کفش های مخصوص کار خود را ساختند . البته لوفر های نروژی ها تفاوت هایی با نمونه اولیه آن داشت و از تکه های متفاوتی ساخته شده بود . همزمان با تولید این کفش و شناخته شدن آن توسط طراحان جرقه ای در دنیای کفش ها زده شد . یک طراح فشن با دیدن لوفر های ملوانان به فکر تولید این کفش برای انسان های عادی افتاد .

لوفر ها در نروژ و کشور های دیگر مورد استقبال قرار گرفت و انسان های معروفی همانند نویسنده ها از آن استفاده میکردند .

امروزه کفش های کالج به جز جدانشدنی از کمد لباسی خانم ها و آقایان تبدیل شده اند و شما میتوانید این کفش ها را در موقعیت های متنوع با استایل های متفاوت استفاده کنید .

برای خرید کالج از کیف و کفش درگاهی حتما نگاهی به کد های 12040119 و 11040023  بندازید .

 

مقالات مرتبط

headphones