بعد از هر خرید 10 درصد مبلغ خریدتون رو از ما هدیه می گیرید.
بعد از هر خرید 10 درصد مبلغ خریدتون رو از ما هدیه می گیرید.
چگونه کفش مناسب استایلم را انتخاب کنم ؟

چگونه کفش مناسب استایلم را انتخاب کنم ؟

۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۸ خرداد

چگونه کفش مناسب استایلم را انتخاب کنم ؟

کفش ها بخش مهمی از استایل شما را تشکیل میدهند . اگر بخواهید به مهمانی ، جلسه کاری یا حتی باشگاه بروید ، کفش ها، انتخاب مهم و تاثیر گذاری خواهند بود . در این مقاله قصد داریم شما را با چند نکته برای هماهنگی هر چه بهتر کفش با لباس های شما، آشنا کنیم .

استایل مناسب برای کفش اسپرت

1- همه چیز را با هم ست نکنید !

اگر عادت دارید که کیف و کفش و کمربند را همیشه با هم ست میکنید باید بگوییم که دیگر این کار را متوقف کنید . در قوانین جدید استایل ، هماهنگی بیش از دو آیتم با هم را خارج از قوانین تلقی میکنند . اگر شما میتوانید کفش ها را با یکی از اکسسوری ها مثل شال هماهنگ کنید کافی است و لازم نیست کفش همیشه با کیف ست باشد .

2- راحتی را فدای استایل نکنید .

مهم ترین نکته در انتخاب کفش ، راحتی و چابکی است . اگر کفشی پای شما را اذیت بکند چهره شما را معذب نمایش می دهد و این نکته باعث میشود مخاطبین شما از دیدن چهره و استایل شما لذت نبرند . سلامتی شما از همه نکات مهم تر است زیرا شما را شاداب و زیبا نمایش می دهد . در فشن شو های سال های اخیر شاهد ست کردن ونس های سفید با لباس های مجلسی بودیم. شما نیز میتوانید با خرید یک جفت کفش ونس ساده در مجالس درد پوشیدن کفش های پاشنه بلند را تجربه نکنید  پس شما میتوانید با خرید ونس سفید کد   12070003 در موقعیت های زیادی، شیک پوش و راحت باشید .

3- کفش نا مناسب نخرید .

زمان خرید یک کفش، حتما مطمئن شوید که با کمد لباس شما مطابقت داشته باشد . رنگ کفش و کاربری کفش باید جوری باشد که شما بتوانید با حداقل سه استایل متفاوت آن را استفاده کنید . اگر کمد لباسی شما هماهنگ نباشد همیشه به مشکل بر می خورید .

4-  همیشه سعی کنید فرم پای خودتان را در نظر بگیرید .

خیلی مهم است که کفشی که می خرید با فرم پای شما همخوانی داشته باشد . مثلا اگر پای پهنی دارید سعی کنید از خریدن کفش های پنجه باریک خود داری کنید زیرا پاهای شما را ناراحت جلوه می دهد . اگر کفش با فرم اصلی پای شما هماهنگ نباشد پس از چند روز فرم اصلی و جلوه  خود را از دست میدهد  . برای خرید کفش پنجه مربعی که برای پای پهن مناسب است ، اینجا کلیک کنید .

 

در پایان ، سعی کنید کفشی را انتخاب بکنید که از پوشیدن آن حس قدرت و خوبی میگیرید . امیدواریم با رعایت این نکته ها بتوانید به استایل دلخواه خود برسید .

 

مقالات مرتبط

headphones