بعد از هر خرید 10 درصد مبلغ خریدتون رو از ما هدیه می گیرید.
بعد از هر خرید 10 درصد مبلغ خریدتون رو از ما هدیه می گیرید.
آیا کفش چرمی مناسب تابستان است ؟

آیا کفش چرمی مناسب تابستان است ؟

۱۴۰۱ دوشنبه ۲۳ خرداد

اگر زمانی که کفش چرم میخرید نگران این هستید که در فصل تابستان نمیتوانید از آن استفاده کنید حتما در این مقاله با ما همراه شوید .

ممکن است باور عامیانه این باشد که کفش چرمی برای تابستان مناسب نیست اما باید بگوییم که اینطور نیست و اگر شما از کفش هایی با چرم نازک یا جیر استفاده کنید به دلیل تهویه ای که اتفاق می افتد، رطوبت در کفش نمی ماند و برای تابستان هم مناسب است .

مهم ترین نکته ای که باید در هنگام خرید کفش چرم برای تابستان، مد نظر قرار دهیم ، داشتن تهویه و دفع رطوبت است . اگر شما از کفش هایی بدون هیچ منفذی برای تهویه هوا و ساخته شده از چرم های ضخیم استفاده کنید ممکن است به دردسر بیفتید .

دلایل مناسب بودن چرم برای تابستان :

1- چرم یک ماده زنده و طبیعی است که توانایی تهویه هوا را به خودی خود دارد و از ماندن رطوبت در کفش جلوگیری میکند . البته این تهویه زمانی اتفاق می افتد که در کنار چرم از ماده های پلاستیکی استفاده نشده باشد . حتی اگر در شرایط آب و هوایی گرم، زندگی میکنید،کفش های چرمی میتوانند گزینه مناسبی برای شما باشند .

2- چرم با دوام است و شما میتوانید در آب و هوای گرم به صورت مداوم از کفش های چرمی خود استفاده کنید بدون اینکه از بین برود یا پای شما را اذیت بکند .

3- کفش های چرمی برای بیشتر موقعیت ها ، بیشتر رنگ ها و بیشتر جنس های پارچه مناسب هستند . پس شما میتوانید با خرید یک جفت کفش چرمی به راحتی استایل های متفاوت و مناسب برای هر فصلی را انتخاب کنید.

4- شما همیشه نمیتوانید صندل بپوشید . در مواقعی که پوشیدن صندل برای شما سخت است بهترین گزینه برای انتخاب ، لوفر ها و کفش های قایقی از جنس چرم جیر یا نازک هستند . جیر رطوبت پای شما را جذب میکند و به بیرون انتقال میدهد . داشتن یک جفت لوفر جیر هم پای شما را خنک نگاه میدارد و هم شیک و رسمی است .

پیشنهاد ما به شما برای تابستان استفاده از صندل زنانه 12030070 و صندل مردانه 11030002 است . این صندل ها راحت و مناسب برای استفاده طولانی مدت هستند . شما میتوانید این دو مدل صندل را با استایل های مختلف امتحان کنید و در گرم ترین روزهای تابستان هم خوش پوش باشید .

مقالات مرتبط

headphones